VŠECHNY PRODÁVANÉ VOZY
JSOU V NAŠEM VLASTNICTVÍ

Neplatíme za to, čemu sami nevěříme!

O NAŠICH VOZECH

PŘIJĎTE SI VYBRAT
ZE ŠIROKÉ NABÍDKY VOZŮ

Každý si u nás najde svůj vysněný vůz!

VYBRAT VŮZ

PODPISEM SMLOUVY
TO NEKONČÍ

Na své zákazníky nezapomínáme a i nadále jim poskytujeme komplexní služby!

O NÁS

ZÁKAZNÍK JE PRO NÁS
NA PRVNÍM MÍSTĚ

Děláme vše pro Vaši maximální spokojenost!

O NÁS

RADEK DURĎA AUTO
VÁŽÍME SI NAŠICH KLIENTŮ

Na autobazarovém trhu působíme již řadu let a zakládáme si na spokojených zákaznících, kteří se k nám při koupi nového auta s radostí vrací. Naše služby jsou profesionální, všechny vozy v naší nabídce jsou prověřené a odpovídají stavu v našich inzerátech. S radostí Vám ukážeme vůz, o který máte zájem, případně vás vezmeme na testovací jízdu. K novému vozu, jsme vám schopni zařídit výhodné financování a na místě sjednat povinné a havarijní ručení. Přijďte se k nám podívat.
Těšíme se na Vás u nás ve Zlíně.4000

PRODALI JSME VÍCE NEŽ 4000 VOZŮ A STÁLE PŘIBÝVAJÍ DALŠÍ

9

NA AUTOMOBILOVÉM TRHU PŮSOBÍME JIŽ 9 LET

4

K DISPOZICI JSOU VÁM 4 PRODEJCI VOZŮ, NA KTERÉ SE MŮŽETE OBRÁTIT

2000

PŘES 2000 VOZŮ PRODÁNO NA PROTIÚČET. TO JE PŘES 2000 VÝHODNÝCH NÁKUPŮ VOZU

SLOVO MAJITELE

Radek Durďa

Zkušenosti s ojetými vozy sbírám od roku 2005. Měl jsem možnost pracovat jak pro zahraniční nadnárodní firmy, tak pro tuzemské prodejce. Praxe mě naučila, že nejdále to dotáhnu poctivým a upřímným jednáním s klienty. Touha dělat věci po mém vedla k tomu, že jsem založil vlastní autobazar, v němž vládne rodinná atmosféra a fér přístup ke klientům i zaměstnancům. Společně s mými kolegy autobazar rozvíjíme a stále vymýšlíme, jak zlepšit naše služby. Dbáme na přátelský přístup k našim klientům a snažíme se maximálně vyhovět jejich požadavkům. Prodejem vozu u nás kontakt se zákazníkem nekončí.

Přijďte se k nám do autobazaru podívat.
Rádi Vás přivítáme.

Radomír Durďa
Jednatel společnosti RADEK DURĎA AUTONÁŠ TÝM

Lukáš Valenta

LUKÁŠ VALENTA

Prodej a výkup

Lukáš Valenta je s námi od roku 2021, ale prodejem ojetých vozidel se zabývá více než 15 let.

Petr Šimeček

PETR ŠIMEČEK

Mobilní výkupčí

Petr Šimeček je zkušeným specialistou na výkup vozů. Jako mobilní výkupčí s námi pracuje od roku 2016, avšak zkušenosti v oboru má již od roku 2007.

Petr Kala

PETR KALA

Prodej a výkup

Petr Kala je vždy připraven pomoci a stará se o veškeré potřeby našich zákazníků.

Adam Šácha

ADAM ŠÁCHA

Asistent prodeje

Adam Šácha je vždy připraven pomoci a stará se o veškeré potřeby našich zákazníků.

Stanislav Solař

STANISLAV SOLAŘ

Příprava a péče o vozy

Stanislav Solař je náš kolega, který má vášeň pro detail při čištění vozu a při přípravě vozů pro naše klienty. V našem týmu pracuje od roku 2017.

REFERENCE

“Chtěl bych vypíchnout profesionální a ochotný přístup pana Valenty. Nedávno jsem si v tomto bazaru vyhlédl vůz Renaul Twingo za 30 tis. Kč. Jelikož jsem ze severní moravy, dojel jsem do Otrokovic vlakem a pan Valenta pro mě přijel zmiňovaným vozem na nádraží. Nejen, že jsem absolvoval zkušební jízdu do Zlína, ale překvapil mě i "výjímečný" stav 20ti letého vozu (vše záleží na původním majiteli). Samozřejmostí bylo rychlé a pohodové jednání. Za mě, palec nahoru.”

LIBOR SPURNY | www.firmy.cz

“Využil jsem služby "Auto domů" a musím říct, že to bylo perfektní. Jsem spokojen.”

Martin Suchy3 | www.firmy.cz

“Skvělý přístup, férové jednání.”

R Machara | www.google.cz

“Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o moc milou zkušenost s autobazarem RADEK DERĎA AUTO. Na internetu jsem si našla požadované auto Mitshubishi asx, které jsem už věděla že chci. Našla jsem si přes tento autosalon, že mají jeden na prodejně ve Zlíně. Pán mi vše i v této nelehké době vyšel vstříc a autem dojel do Chropyně, což pro mě bylo snadnější dojet s mechanikem z Olomouce, nemuseli jsme až do Zlína. Dopředu připravil smlouvu, vyjel záznam o autě z cebie, plnou moc k následnému přepisu auta a také poslal pozvánku, kdyby náhodou nás stavěli kvůli opuštění okresu . Pán byl ochotný se domluvit na jakékoliv hodině, kdy se na auto dojedeme podívat. Po příjezdu moc milý pán, jednal narovinu. Žádna vada na vozidle nebyla nalezena. Mému mechanikovi bylo umožněno vše o co si řekl. Auto jsem si zakoupila, pán mi dal vizitku kdyby cokoliv, mohu se ozvat. Rychlé a spolehlivé jednání, auto splnilo mé očekávání. Za mě v této době super, že se najdou i čestní a ochotní lidé. Pán prodejce se jmenuje LUKÁŠ VALENTA. Děkuji”

Anitta Jenderková‎ | www.facebook.cz

“Perfektní a rychlé jednání, auto odpovídalo inzerci.”

Bendovi Brno | www.google.cz

“Jsem spokojený, jak z jednáním autobazaru, tak nákupem.”

Josef Baránek | www.google.cz

“Pěkné místo. Skvělá služba. (Původní text: A nice place. Great service.)”

Andreas Felde | www.google.cz

“V tomto salonu jsme si koupili auto... Slušná služba..S právné zacházení. Velmi spokojen s nákupem ... (Původní text: Покупали авто в этом салоне... Достойное обслуживание.. орректное обращение. Очень довольны приобретением...)”

Виктор Гавриш | www.google.cz

“S nákupem vozu jsem spokojen. Za dobré peníze jsem dostal kvalitní vůz bez závad. Servis a péči o klienta hodnotím taky velice dobře. Autobazar můžu opravdu doporučit.”

V Bill | www.firmy.cz

“Kupovali jsme v Radek Durďa Auto již třetí vůz do rodiny a můžeme jen vřele doporučit. Vždy ochota při výběru auta a příjemná komunikace prodejců. Za nás po dlouhé době férové jednání, což se v dnešní době jen tak nevidí.”

Aneta Machackova | www.firmy.cz

“Nedávno jsem v autobazaru kupoval již druhý automobil, a jsem nad míru spokojen. Super jednání, auta dobře a bez problému slouží...”

Eda Miškařík | www.firmy.cz

“Děkuji za pomoc při prodeji, odhlašení a při výběru a přihlašení nového auta. Služby zaměstnanců hodnotím za nadstandardní. Se smlouvou ani cenou žádný problém nebyl. Jelikož se nejednalo o první obchod s touto firmou, mohu vřele doporučit.”

Marie Andrýsková | www.firmy.cz

“Jeli jsme si do RADEK DURĎA AUTO, s.r.o pro náš nový vůz několik hodin a vůbec toho nelitujeme. Vůz byl přesně takový, jak popisovali v nabídce, prověřený Cebií a za nejlepší cenu v celé ČR. Přístup zaměstnanců byl přátelský a vše proběhlo bez jediného problému. K vozu jsme dostali pojištění za vynikající cenu, tudíž můžeme RADEK DURĎA AUTO, s.r.o pouze doporučit.”

Ondřej Hanák | www.firmy.cz

“V autobazaru Radek Durďa Auto jsme s přítelem zakoupili Škoda Fabia a můžu jen doporučit. Slušné a vstřícné jednání. Auto slouží bez problému. Děkuji a přejeme hodně úspěchu.”

Petravavri | www.firmy.cz

“Nedávno jsem zde kupoval zánovní Hondu CR-V,za mě velká spokojenost. Ocenuji vstřícné a rychlé jednání,a to jak ze strany majitele,tak i prodejců. O autě jsem dostal všechny potřebné informace předem - PRAVDIVÉ. Mohu jen doporučit.”

Sommer Milos | www.firmy.cz

“Letos v květnu jsem si zakoupil od pana Durdi vůz Kia Ceed, s autem jsem velmi spokojený a můžu tuto firmu jen doporučit. Vše proběhlo tak jak jsme se domluvili, a vůz slouží dobře.”

Pavel Roma | www.firmy.cz

“zakoupil jsem v únoru 2016 pro svého otce Fiat panda 4x4 a chci touto cestou pochválit profesionální přístup zaměstnanců autobazaru . Děkuji za ochotu a nadstandartní služby . Jsou to profesionálové a mohu tento autobazar jen doporučit !!!!!!!!!!!!!!. V Listopadu 2016 jsem u této firmy koupil další vůz Kia ceed pro sebe a mohu potvrdit ,že se názor na tento autobazar u mě nemění !!!!!!!!!!!!!!!! Děkuji Kollert”

František Kollert | www.firmy.cz

“Tato firma je naprosto s profesionálním přístupem a to jak ze strany majitele pana Radka Durďi, tak ï jeho zaměstnanců. Pokud prodáváte auto doporučuji - dávají seriózní ceny, pokud kupujete starší vůz - prodávají vozy s jasným původem a převážně z českého trhu. Za mě palec vzhůru - nemají konkurenci. Doporučujiiiiii.”

Hebelkad | www.firmy.cz

“Koupila jsem zde Ford mondeo před pár dni tak zatím nevím jak bude sloužit u ojetého auta jeden nikdy neví ale rozhodně si myslím že bazar nic nezatajil, káždopádně davají k dispozici vin auta a to se hodně cení díky tomu o něm vím naprosto vše co jen jde od jeho první registrace až do ted. Hlavně mají auta po prvních majitelích a jen koupené v ČR .Rozhodně děkuji celému týmu tohoto bazaru za ochotu,pochopení a vstřícnost.Myslím že je to slušný bazar a doporučuji!!!”

Janicka Bb | www.firmy.cz

“V autobazaru Durďa jsme v březnu koupili fiata Grande punto s velice nízkým nájezdem km. K auto byl i celkový výčet z Cebie. Pro svůj vlastní klid jsem se rozhodl si Cebii zaplatit znovu a zjistit, jestli je vše pravdivé. Vytisknout se dá přeci vše. Byl jsem velice mile překvapen, když jsem zjistil že všechny údaje o autě sedí. Mohu tedy vřele doporučit tento autobazar.”

Ondra Stastný | www.firmy.cz

“Hezká auta, profesionálové, Subaru slouží perfektně.”

Empress | www.firmy.cz

“Velmi příjemný a profesionální přístup. I přes to, že jsme zde auto nekoupili, byly mám prodány užitečné rady. Děkujeme.”

Andrea Fridrichová | www.google.cz

“Skvělá komunikace s majitelem. Prodejce pohodář se smyslem pro humor. Dokonce pro mě byl vyslán vůz až na nádraží. Z mého prvního nákupu vozu přes bazar mi pánové udělali velice příjemný zážitek. Škoda škrábanců na levém boku auta, které bude třeba rozleštit ale byla domluvena adekvátní sleva tudíž si bazar pět hvězd zaslouží a vřele doporučuji. Zde je opravdu zákazník na prvním místě. Ještě jednou děkuji moc a přeji ať se daří.”

Jaroslav Šemora | www.google.cz

“Jeli jsme si do RADEK DURĎA AUTO, s.r.o pro náš nový vůz několik hodin a vůbec toho nelitujeme. Vůz byl přesně takový, jak popisovali v nabídce, prověřený Cebií a za nejlepší cenu v celé ČR. Přístup zaměstnanců byl přátelský a vše proběhlo bez jediného problému. K vozu jsme dostali pojištění za vynikající cenu, tudíž můžeme RADEK DURĎA AUTO, s.r.o pouze doporučit.”

Mr. Wood | www.google.cz

“Solidní a slušné jednání”

Martin Vlcek | www.google.cz

“Všechno v pořádku. Předvedení auta, zkušební jízda, dokumenty. Slušné a ochotné jednání.”

Martin Ondrusek | www.google.cz

“Hezký slušný korektni prodej ojetých vozů.”

jan zurek | www.google.cz

“byl jsem se zde podívat, protože jsem potřeboval auto za mé, které dosloužilo. Koupil jsem Hyundai ix20 1,6 v plné výbavě, zkušební jízda, veškeré doklady včetně povinného ručení vyřízeny na místě, vstřícné jednání, nabídnuto občerstvení, celkový dojem velmi příznivý. Auto vlastním rok a půl a zatím spokojenost, následná STK v pohodě. Auto mi padlo do oka, protože je vyšší a pro starší lidi pohodlné nastupování,jezdíme k mladým na návštěvu cca 400km, pohodlné svezení.”

Jiří Holinka | www.google.cz

“Koupili jsme zde auto Opel Vivaro, ochotný, příjemný prodejce ,zkušební jízda,vlastní mechanik načtení závad bez problémů. U čekání nabídnuto občerstvení.Na místě vyřízené veškeré dokumentace.Za mě autobazar vřele doporočuji.”

JiříVymazal | www.google.cz

“Vstřícný přístup dobrá koupě.”

Tomas Pokorny | www.google.cz

“Top v oboru”

Jiří Šmarda | www.google.cz

“Domluva, prohlidka + kontrola vozidla v autorizovanem servisu, vse bez problemu. Doporucuji.”

jonner44 | www.google.cz

“Za mě super dohoda a ochota , vše domluvené splněno, kupováno : Hyundai Tucson”

Milan Vlček | www.google.cz

“Férové jednání a ceny!”

ivo linhart | www.google.cz

“Hodnotím s odstupem 2 let. Perfektní přístup, ochota. Všecko sedělo cena luxus. Doporučuji. Přeju mnoho úspěchů aj nadále.”

Libor.M | www.bazos.cz

“Hodnotím s odstupem cca 1 měsíce od koupi vozidla.Vse souhlasilo s popisem.Prohlídka a následné vyřízení dokladů na velmi profesionální úrovni. Za mě mohu jen a jen doporučit.Skvělá práce pánové jen tak dále a mnoho úspěchů přeji”

Marek | www.bazos.cz

“Doporučujeme,velmi ochotno”

Iva Markova | www.facebook.cz

“Kupoval jsem zde auto Wolkswagen passat,je to asi 4 měsíce nazpět..Ochotný přístup,vše naprosto v pořádku,doporučuji...”

Luděk Štěpančík | www.facebook.cz

„Auto mám deset měsícu,jezdím denně,zatím maximální spokojenost.Při koupi ochota personálu,seriozní jednání,takže DOPORUČUJI.”

Eda Mazánik | www.firmy.cz

“Koupil jsem auto v roce 2018, jednání v pohodě, auto také, doporučuji”

Jiří Holinka | www.facebook.cz

“Vstřícní přístup. Vše vysvětlí, nic neskrývá.”

Tomáš Verner | www.google.cz

“Naprostá spokojenost. Od první komunikace až po nákup vozu. Velmi profesionální a při tom přirozený a pohodový přístup. Vše proběhlo dle domluvy. Dost mě i manželku překvapilo, že i v dnešní době jsou seriózní prodejci. Dáváme 11 z 10 a přejeme Vám spoustu spokojených zákazníků. Děláte to výborně”

Johnnyfeyrer | www.firmy.cz

“Maximální spokojenost s přístupem prodejce již po telefonu. Pan Lukáš byl velice ochotný a vše vysvětlil. Jsem rád, že jsem vážil cestu až k Vám. Ať se daří.”

Leopold I. Berchtold | www.firmy.cz

“Krásné auta, velký výběr, auta již s prověřenými km, za mě spokojenost.”

Martina Prokopová | www.google.cz

NAVŠTIVTE NÁS
RÁDI VÁS PŘIVÍTÁME V NAŠÍ KANCELÁŘI VE ZLÍNĚ, KDE SE O VÁS POSTARÁ NÁŠ TÝM ZKUŠENÝCH OBCHODNÍKŮ

Radek Durďa AUTO

Adresa: Vizovická 442
760 01 Zlín

GSM: +420 736 627 172
GSM: +420 734 394 946
GSM: +420 605 449 616
E-mail: info@radekdurdaauto.cz

JSME TU PRO VÁS

PO 09:00 - 18:00
ÚT 09:00 - 18:00
ST 09:00 - 18:00
ČT 09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
SO 09:00 - 16:00
NE po telefonické dohodě

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.